برتری های لوله واتصالات سفید شیلنگ ولوله خوزستان

 شرکت شیلنگ و لوله خوزستان افتخار دارد در راستای نیل به اهداف عالی خود و رقابت در بازارهای جهانی با به کار گیری مدرن‌ترین ماشین‌آلات فرآیند پلاستیک و استفاده از مهندسین و متخصصین مجرب و کارآزموده و داشتن مجهزترین آزمایشگاه کنترل کیفی، محصولاتی جدید و با کیفیت عالی و طبق استاندارد را به مشتریان گرامی در داخل و خارج از کشور معرفی و مزایای استفاده از آنها را در مقایسه با انواع مشابه به شرح ذیل اعلام می‌نماید. با استفاده از محصولات جدید این شرکت ، بسیاری از مشکلات سیستم لوله کشی فاضلاب رفع می‌گردد.

[imageeffect image=”3977″ type=”shadow” width=”600″ height=”270″ css_animation=”appear” align=”aligncenter” titleoverlay=”yes”]

نصب اسان: وزن کم لوله های U-P.V.C باعث کاهش مشکلات حمل و نقل دستی انها اسان تر شدن کار با این لوله ها در محل کار قدرت مانور نصب در فضا های کوچک صرفه جویی در وقت و هزینه کاهش خطرات محیط کار می شود.

مقاوم در برابر اتش: لوله ی U-P.V.C از پلیمری ذاتا” بازدارنده و ضد اتش ساخته شده است که به سختی مشتعل و به محض دور شدن از منبع گرما سوختن ان متوقف می شود. در مقایسه با سایر پلاستیک ها پی وی سی از نظر قابلیت احتراق اشتعال گسترش شعله و انتشار حرارت کمتر عملکرد بهتری دارد.

عایق الکتریکی و حرارتی خوب: پی وی سی به دلیل عدم عبور الکتریسیته ماده ای عالی برای کاربرد های الکتریکی است. همچنین عایق حرارتی می باشد.

تجدید شدنی (سازگار با محیط زیست): بیش از ۵۰% P.V.C از نمک (منبعی تجدید شدنی) مشتق می شود و این بدین معنی است که پی وی سی نسبت به سایر پلیمر ها کمتر از منایع غیر قابل تجدید بهره می گیرد.

استحکام: در صورت طراحی و نصب درست لوله های U-P.V.C قابلیت تحمل فشار خارجی بالایی دارند. همچنین این لوله ها قابلیت تاب یا خم برداشتن بدون شکستن را دارند و این امر انها را بیش از پیش برای موارد جابجایی زمین به سبب خاک های سست و یا زلزله مناسب می گرداند.

مقاوم در برابر خوردگی: لوله U-P.V.C در برابر خوردگی های سطح خارجی در زیر خاک به اندازه ی سطح داخلی مقاوم است و با اسید ها بازها نمک ها باکتری ها و بیشتر مواد شیمیایی موجود در خاک و با مایع گذرنده در داخل لوله واکنش نشان نمی دهد. بدین سبب نیازی به پوشش های خاص ضد خوردگی نیست. فاضلاب بهداشتی لوله ی U-P.V.C در برابر تمامی مواد شیمییا یی موجود در فاضلاب های خانگی و صنعتی (شهری) مقاوم است.

اثر بخش در کاهش انرژی: تولید لوله های U-P.V.C فرایند ی پاک و همراه با مصرف مناسب تر و کمتر انرژی نسبت به فرایند تولید لوله های فلزی و چدنی است. همچنین به سبب قابلیت قرارگیری سایز های درون هم و وزن کم نسبت به سایر انواع لوله ها در زمان حمل و نقل به گونه ی قابل ملاحظه ای در انرژی صرفه جویی می شود.

حفظ کیفیت اب: در بخش اب رسانی لوله های U-P.V.C اب را با همان پاکی و خلوص اولیه بدون ایجاد هیچ تغییری در بو و مزه انتقال می دهند.