معرفی شیلنگ و لوله خوزستان

شرکت تولیدی شیلنگ و لوله خوزستان در سال ۱۳۶۲ در استان خوزستان به بهره برداری رسید و با خط مشی برترین کیفیت در محصولات خود توانست علاوه بر پوشش بازار داخلی و کسب درصد بالایی از سهم بازار مصرف کشور، و کشور عراق حضور قابل توجهی داشته باشد.

طرح توسعه از ابتدای راه اندازی شرکت، همواره مدنظر بوده و در سال ۱۳۸۴ همزمان با افزایش تولیدات، طرح توسعه شرکت در اهواز با زمینی به مساحت ۱۲ هزار متر مربع به بهره برداری رسید. در سال ۱۳۸۶، این شرکت جهت افزایش تولید مدرنترین خطوط تولید مطابق با استانداردهای روز اروپا را در طرح توسعه خود خریداری و نصب نمود. در سال ۱۳۹۰در مسیرطرح توسعه و پوشش بازار این شرکت اقدام به خرید و نصب خطوط اتصالات نموده گامی دیگر در عرضه محصولات با کیفیت برداشته است. با توجه به اینکه آزمایشگاه بعنوان بازوی اصلی بهره برداری برای تولید می باشد، این شرکت اقدام به نوسازی تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز صنعت لوله و اتصالات PVC نموده و تجهیزات مورد نیاز را از بهترین سازندگان اروپایی خریداری و نصب نموده است، بطوریکه این آزمایشگاه هم اکنون یکی از بهترین آزمایشگاههای تخصصی در صنعت لوله و اتصالات PVC بوده و با کسب صلاحیت از اداره استاندارد در فهرست آزمایشگاههای مجاز و همکار اداره استاندار قرار دارد.

[imageeffect image=”4461″ type=”shadow” align=”aligncenter”]

محصولات شیلنگ و لوله خوزستان

شرکت شیلنگ ولوله خوزستان اولین تولید کننده لوله‌های سفید پی‌وی‌سی سخت در کشور (سایزهای ۲۰ تا ۲۵۰ میلیمتر) واتصالات سفید (سایزهای ۶۳ تا ۱۶۰) است. این شرکت، همچنین اولین تولیدکننده لوله های برقی استاندارد در استان خوزستان می باشد. شرکت شیلنگ و لوله خوزستان دارای پرسنل متخصص، مجرب و آگاه بوده که به یاری هم، مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایت مشتریان و حفظ کیفیت محصول پیش می برند. شرکت در پروژه های بزرگ از جمله شرکتهای آب و فاضلاب، مخابرات، انبوه سازان، طرح مسکن مهر، سازمانهای جهاد کشاورزی و نیز حضور فعال در بازارهای داخلی و خارجی، گویای کیفیت بالای محصولات این شرکت است.

نواّوری در تولید

این شرکت از اولین دریافت کنندگان گواهینامه استاندارد ملی ایران در زمینه تولید لوله های UPVC بوده و با بیش از سه دهه تجربه در صنعت و استفاده از کادر مجرب دارای تولیدات برای مصارف آبرسانی، فاضلاب زیرزمینی و روی زمینی تحت فشار، فاضلاب بدون فشار، آبیاری و کشاورزی، جدار چاه، انتقال آب باران، کابل برق مخابرات و در انواع چسبی و اورینگی در پروسه زمانی کوتاه مدت تولید نماید و با تنوع ماشین آلات و قالبهای خود و برخورداری از آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز، توانایی تولید محصول و پاسخگوی هر گونه درخواستی براساس استانداردهای ملی با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن دارد.

شیلنگ و لوله خوزستان افتخار دارد که...

جزء اولین ها در صنعت تولید محصولات PVC در چارچوب استانداردهای ملی و بین­المللی است.
مدیریت ارشد آن عضو انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات PVC کشور است.
ثبات قیمت آن در زمانهای بحرانی، به دلیل وفاداری به مشتریان است.
مشتریان دایمی و وفادار دارد و این وفاداری به خاطر اعتماد دوجانبه کسب شده است.
کیفیت محصولات آن در تمامی فرایندهای تولیدی یکنواخت و تثبیت ­شده است.
مشاوره و خدمات پس از فروش آن در راستای جلب رضایت بیشتر مشتریان و بر اساس استاندارد روز بین المللی می­باشد.
پاسخگوی نیازهای متنوع و زیاد مشتریان بر اساس انعطاف­پذیری بالای خطوط تولید است.
به داشتن رابطه بلندمدت با مشتریان ارزش می­دهد و مشتری را همکار خود می­داند.