Alipour 52.jpg2222.jpger

درباره ما

شرکت شیلنگ و لوله خوزستان با بیش از سه دهه سابقه درخشان، پیشرو در زمینه تولید لوله و اتصالات پی وی سی و پلی اتیلن، مقصد خود را رشد و بهبود تاسیسات صنعت ساختمان، بخش کشاورزی و آب و فاضلاب برای ایران عزیزمان انتخاب نموده است. مدیران ارشد این مجموعه همواره سعی داشته اند به کمک تکنو لوژی روز دنیا و البته پرسنل و متخصصین زبده و سخت کوش، بهترین و با کیفیت ترین محصولات قابل رقابت با سایر تولید کنندگان کشوری با چند دهه سابقه را تولید و به بازار ایران و کشور های همجوار عرضه نماید.

رسالت و خط مشی ما مشتری مداری و تولید محصولات برای مشتریانی از تمام نقاط ایران و کشور های همجوار است که به:

  • دقت و کیفیت
  • دوام
  • تحویل به موقع
  • خدمات پس از فروش

اهمیت می دهند، می باشد. امید است محصولات برتر ما بتواند آسایش و لذت زندگی را برای شما به ارمغان آورد.

تاریخچه

شرکت تولیدی شیلنگ و لوله خوزستان (سهامی خاص) در اوایل دهه ۱۳۶۰ به ثبت رسید و در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ مترمربع درکلان شهر اهواز احداث گردید و با راه اندازی خط تولید لوله های خرطومی( پی وی سی)افتتاح و شروع به کار نمود. این واحد تولیدی با آگاهی و درک عمیق از اهمیت و کاربرد رو به رشد انواع ترموپلاستیک ها در ساخت لوله و اتصالات پی وی سی مورد نیاز تأسیسات صنعت ساختمان، بخش کشاورزی و طرح های فاضلاب و با توجه به کیفیت بالای محصولات و همچنین رضایت مندی مشتریان اقدام به طرح توسعه نموده است.

IMG-20151215-WA0003.jpgre

Short-term goals expect accomplishment in a short period of time, such as trying to get a bill paid in the next few days.

An organizational goal-management solution ensures that individual employee goals and objectives align with the vision and strategic goals of the entire organization.

IMG-20151228-WA0007

شرکت شیلنگ و لوله خوزستان در سال ۱۳۷۰ راه اندازی خط تولید لوله های U-PVC از سایز ۲۰-۲۵۰ میلیمتر آغازنمود و طی کمترین زمان پس از راه اندازی خط تولید اولیه موفق به اخذ استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردید. در سال ۱۳۹۰ در راستای نیل به اهداف توسعه خویش در عرصه لوله واتصالات پلیمری با راه اندازی واحد تولیدی اتصالات U-PVC در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع برگ زرین دیگری بر کارنامه چندین ساله خود رقم زد. این واحد تولیدی به پشتوانه حق تعالی با تکیه بر همت نیروهای انسانی، مدیران توانمند و با استفاده از ماشین آلات مدرن، جهت همسویی با بازار و نیاز مبرم کشور بر اجرای طرح های آبرسانی، انتقال آب و آبیاری کشاورزی، این افتخار را دارد دراواسط سال ۱۳۹۷ ((سال حمایت از کالای ایرانی)) تولید لوله های پلی اتیلن از سایز ۲۰ الی  ۲۵۰ میلیمتر با فشار های ۴ تا ۲۵ بار را آغاز نماید و توانسته خود را بعنوان بزرگترین کارخانه تولیدی درجنوب کشور با ظرفیت تولید سالانه ۱۱۰۰۰ تن در صنعت پلیمری به ثبت برساند.

ما توانسته ایم با اخذ ۷ پروانه استاندارد ملی ایران (بر اساس استاندارد های ENاروپا) و ۴ گواهینامه بین المللی ایزو -ISO 9001-14001-18001-10002 تمام محصولات خود را تولید و با بهره گیری از آزمایشگاه کنترل کیفی مجهز به جدیدترین و به روز ترین وسایل آزمایشگاهی گامی دیگر در جهت جلب رضایت و اطمینان خاطر مصرف کنندگان گرامی برداریم.

شرکت شیلنگ و لوله خوزستان امیدوار است بتواند با تولید هرچه با کیفیت تر لوله و اتصالات پلیمری علاوه بر جلب رضایت هم میهنان عزیز، نامی ماندگار از ایران در صنعت لوله و اتصالات پلیمری در جهان مطرح و به جای گذارد.

محصولات شیلنگ و لوله خوزستان

اولین تولید کننده لوله ‌و اتصالات سفید پی‌وی‌سی سخت در کشور، و همچنین اولین تولیدکننده لوله های برقی استاندارد در استان خوزستان می باشد.محصولات اولیه این شرکت با عنوان برند شیلنگ و لوله خوزستان و تحت عنوان تولید کننده لوله و اتصالات UPVC  و لوله های تکجداره پلی اتیلن PE ثبت شدند. شرکت شیلنگ و لوله خوزستان دارای پرسنل متخصص، مجرب و آگاه بوده که به یاری هم، مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایت مشتریان و حفظ کیفیت محصول پیش می برند. شرکت در پروژه های بزرگ از جمله شرکتهای آب و فاضلاب، مخابرات، انبوه سازان، طرح مسکن مهر، سازمانهای جهاد کشاورزی و نیز حضور فعال در بازارهای داخلی و خارجی، گویای کیفیت بالای محصولات این شرکت است.

نواّوری در تولید

این شرکت از اولین دریافت کنندگان گواهینامه استاندارد ملی ایران در زمینه تولید لوله های UPVC بوده و با بیش از سه دهه تجربه در صنعت و استفاده از کادر مجرب دارای تولیدات برای مصارف آبرسانی، فاضلاب زیرزمینی و روی زمینی تحت فشار، فاضلاب بدون فشار، آبیاری و کشاورزی، جدار چاه، انتقال آب باران، کابل برق مخابرات و در انواع چسبی و اورینگی در پروسه زمانی کوتاه مدت تولید نماید و با تنوع ماشین آلات و قالبهای خود و برخورداری از آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز، توانایی تولید محصول و پاسخگوی هر گونه درخواستی براساس استانداردهای ملی با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن دارد.

A Guide To Introduction

Acknowledgments

In this case the set of sections that come before the body of the book are known as the front matter.

Forewords

When the book is divided into numbered chapters, by convention the introduction and any other front-matter sections are unnumbered.

Abstract

Keeping the concept of the introduction the same, different documents have different styles to introduce the written text.

Preface

If a Userguide is written, the introduction is about the product. In a report, the introduction gives a summary about the report contents.